Nur-Sultanda “Azərbaycan Ticarət Evi”nin açılışı olub
Futbol üzrə Avropa çempionatının 4 oyununun 2021-ci ildə Bakı şəhərində keçirilməsi ilə bağlı viza alınması haqqında məlumat
22 aprel 2021
No:121/21, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin 4 aprel - Beynəlxalq Mina Xəbərdarlığı Günü ilə bağlı bəyanatı
05 aprel 2021
No:115/21, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin 31 mart Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü ilə əlaqədar bəyanatı
Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramovun Qazaxıstan Respublikasının xarici işlər naziri Muxtar Tleuberdı ilə görüşü barədə məlumatı
30 mart 2021
Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramovun AQEM (Asiyada Qarşılıqlı Fəaliyyət və Etimad Tədbirləri üzrə Müşavirə) Katibliyinin icraçı direktoru Kairat Sarıbay ilə görüşünə dair məlumatı
Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramovun Türkiyə Respublikasının xarici işlər naziri cənab Mevlüt Çavuşoğlu ilə görüşünə dair məlumatı